Nasze osiedla

Osiedle Nadmorskie Feniks

Adres:  
ul. Poleska 4A/13  
78-100 Kołobrzeg  
   
Odległość od morza:  
400 m  


Opis:

 

Nasze osiedle położone jest w bezpośrednim sąsiedztwie morza. Odległość do szerokiej, piaszczystej plaży to zaledwie 400 metrów. Od dzielnicy uzdrowiskowej Kołobrzegu oddzielają nas dziewicze rozlewiska Ekoparku Wschodniego, pełne ptaków i malowniczej przyrody. Spacerując pośród zieleni poczujesz się zrelaksowany i wypoczęty.
 
Jazda na rowerze to prawdziwa atrakcja dla całej rodziny. Relaks i zdrowy tryb życia w jednym. U nas możesz się cieszyć największym kompleksem tras rowerowych w Polsce. Zachwycisz się naszymi ścieżkami biegnącymi brzegiem morza, pośród lasów, parków i nadmorskich miejscowości. Rower to też doskonały środek transportu. Do dzielnicy uzdrowiskowej dojedziesz w kilkanaście minut.
 
Jesteśmy osiedlem przyjaznym rodzinom! Twoje dzieci mogą się bezpiecznie bawić na powstających specjalnie dla nich atrakcjach. Rozbudowany plac zabaw wysypany piaskiem morskim to miejsce uwielbiane przez najmłodszych. Nie miej nam za złe gdy zabawa pochłonie je tak bardzo, że nie będą chciały wyjść na plaże.
 
Zobacz panoramę 3d Osiedla Feniks:
 
Zobacz ofertę apartamentów na tym osiedlu

Posesja na Grobli

Adres:  
ul.Tarnopolska 2  
78-100 Kołobrzeg  
   
Odległość od morza:  
800 m  


Opis:

 

Posesja na Grobli to ogrodzony kompleks obejmujący budynek  mieszkalno-usługowy, miejsca parkingowe i rowerownię,  Na 4 piętrach zaprojektowano 24 mieszkania o powierzchni od 25 do 106 m2, z których każde posiada obszerny balkon, a mieszkania dwupoziomowe dodatkowo po dwa tarasy.
 
Posesja Na Grobli położona jest w odległość 800 metrów do szerokiej, piaszczystej  plaży. Od dzielnicy uzdrowiskowej Kołobrzegu oddzielają nas dziewicze rozlewiska Ekoparku Wschodniego, pełne ptaków i malowniczej przyrody. Spacerując pośród zieleni poczujesz się zrelaksowany i wypoczęty.
Lokalizacja Posesji to idealny kompromis pomiędzy bliskością natury i zgiełkiem miasta. W sąsiedztwie znajdują się poczta, przychodnia lekarska, sklepy spożywcze, restauracja i szkoła dla twoich dzieci, jeżeli jednak zatęsknisz za gwarem miasta do centrum dostaniesz się w kilka minut samochodem, lub autobusem miejskim. Odległość to zaledwie 5 kilometrów.
Zobacz ofertę apartamentów na tym osiedlu

Foto: